2021 gegužės 7 d.
|  Naujienos

Palangoje siūlo įsigyti apartamentus, skirtus nuomoti – ir iškart žada solidų uždarbį

Palangos centre vystomas projektas, kuriame poilsio apartamentai bus iš anksto pritaikyti nuomai. Skaičiuojama, kad šiuose apartamentuose iš nuomos gautos pajamos gali siekti vidutiniškai 10 tūkst. eurų per metus ir grąžinti apie dešimtadalį būstui skirtos investicijos.

„Populiariausiame šalies kurorte nekilnojamo turto rinka šiuo metu tiesiog verda – būstų paklausa yra kur kas didesnė nei pasiūla. Galvodami apie būsimų pirkėjų poreikius ir suprasdami, kad būstas kurorte dažnai yra perkamas ne vien tik sau, o kaip investicija, norime sukurti naują standartą – kai įsigytą apartamentą galima iš karto pateikti nuomai.

Palengvinant procesą tai galima daryti ne pačiam, o per mūsų partnerius. Net ir atskaičiavus jų mokesčius, planuojame kad investuotojai gaus apie 10 proc. grąžą per metus“, – komentuoja „Smilčių namus“ vystančios kompanijos „Reefo“ partnerė Lina Baronaitė. Projekte bus 31 poilsio apartamentai, kurių pradinė kaina – nuo 69 tūkst. eurų. Bendras būsto  plotas – 1080 kv. m.

„Tokio tipo projektui labai svarbi vieta mieste, kad viskas būtų pasiekiama pėsčiomis, eskterjero, interjerų estetika, erdvių funkcionalumas, išlaikymo kaštai, uždara ir sutvarkyta teritorija, patogūs parkavimo sprendimai. Kurdami projektą galvojome apie tai, kaip kuo labiau sutrumpinti terminą tarp būsto įsigijimo ir jo pateikimo nuomai. Dėl to siūlome galimybę rinktis visiškai įrengtus apartamentus“, – naują koncepciją detalizuoja projekto vadovas Žilvinas Bliznikas.

Straipsnis publikuotas čia.